Преглед
BIM25800XMS
(Toplam: 0)
Сподели:

BIM25800XMS

รหัสสินค้า
Каде да купите
Каде да купите
  • $urn$
  • $urn$
  • $urn$
3D Cooking

3D Cooking

Provide delicious dishes without keeping your guests waiting. Beko’s advanced cooking system allows you to cook three different dishes at the same time without any odour mixing problems.

CleanZone™

Официјален партнер…превкусен неред

CleanZone™

Официјален партнер…превкусен неред

beko

SoftClose® врата

На Вашиот драг партнер му е роденден па сте станале порано да испечете торта за изненадување. Колку сте само благодарни за новодизајнираните врати за рерна SoftClose®. Вашиот драг партнер има многу лесен сон и не би сакале да го разбудите со тропање на вратата од рерната. Тропањето со садовите и тенџерињата го сведовте на минимум, а благодарение на паметните шарки, успеавте да ја отворите и затворите вратата од рерната многу меко и супер тивко.

beko

InnovaChef®

Сите сакаат разновидна храна, но ако редовно испробувате нови рецепти, ќе го обожавате Беко InnovaChef®. Со InnovaChef® ќе добиете и инспирација и упатства за подготвување на 82 многу импресивни рецепти од целиот свет. TFT LCD екранот во боја Ви овозможува можност да ја персонализирате рерната на различни начини - од семејни фотографии до омилени рецепти. Ви недостига само уште готварска капа.

Технички особини
Боја на уредот Инокс
Стандардно тавче 1
Длабоко тавче 1
Решетка за страничните полици 1
3D готвење Да
Тип на рерна Единечна
Енергетска класа A-20%
Искористлив простор (л) 65
Екран / Тајмер TFT екран - на допир (B14-Best+/Anka)
Заклучување на екранот Да
Рерна - тип на внатрешната страна на вратата Стакло (отстранливо)
Soft Close Да
Рерна - навалувачки грејач Да
Рерна - нано слој на внатрешното стакло Да
Тип на рерна Мултифункционално готвење
Тип на контрола Електронска контрола
Рерна - тип на скара Електрична скара
Рерна - функции за готвење 13 функции (TFT)
Рерна - странични полици 5 нивоа
Рерна - телескопски систем за вадење на полиците 1 ниво (стандардно)
Рерна - осветлување 1 округла светилка (позади) + 1 квадратна светилка (десно)
Функција за одмрзнување Да
Електрична скара Да
УСБ за поставување рецепти/фотографии Да
Уред за безбедност при користење гас (плотна) Не е достапно
Конвенционално готвење Да
Долен грејач Да
Димензии (ШхДхВ) (цм) 56x55x59
Димензии под елемент (ШхДхВ) (цм) 56x55x60
Рерна - каталитичен заден ѕид Да
Готвење со вентилатор Да
Греење со вентилатор Да
Скара со вентилатор Да
Ниска скара Да
Загревање Да
Еко греење со вентилатор Да
Печење пица Да
Печење со ниска темепратура Да
Длабочина - неотпакувани (cm)(z) 56.7 cm
Ширина - неотпакувани (cm)(x) 59.4 cm
Висина - нераспакувано (cm)(y) 59.5 cm
Тежина - нераспакувано (kg) 37.0 kg